Міждержавні угоди про обмін студентами, аспірантами та викладачами

Для отримання інформації про даний вид обміну, зацікавлені особи мають звернутися до Міністерств освіти тих країн, громадянами яких вони є. Наш університет розглядає пропозиції про обмін (наукове стажування, працевлаштування) лише за поданням вищеназваних міністерств.

Програма обміну з іншими країнами 

Дана програма передбачає коротко- та довготривалі обміни студентами, аспірантами та викладачами з університетами – членами консорціумів. Програми передбачають забезпечення стипендією.

Для того, щоб стати учасником програми, необхідно:

  • заповнити онлайн аплікаційну форму,
  • обрати напрямок навчання,
  • надати необхідні документи про освіту.

Більш детальну інформацію про програму можна отримати на сайті координатора програми та на сайті самої програми.

Щодо університетів-членів консорціуму можна детальніше дізнатись тут.

Обмін за двосторонніми договорами з університетами-партнерами

Наразі Київський національний університет імені Тараса Шевченка заключив договори про співпрацю з більш ніж 110 університетами-партнерами з усього світу. Дані договори підписані як на міжуніверситетському рівні, так і на рівні підрозділів. Для того, щоб взяти участь у обміні за двостороннім договором зацікавлені студенти мають звернутися до Міжнародного відділу свого університету з відповідним запитом. Київський національний університет імені Тараса Шевченка буде розглядати лише запити міжнародних відділів університетів-партнерів та задовольнятиме прохання про обмін, якщо вони відбуваються на взаємовигідних та рівноправних засадах.