Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Проекти Темпус в Україні
Програма ЄС Еразмус+ відкрита для України
Taras Shevchenko National University of Kyiv
joomla

 

Шановні викладачі, співробітники, студенти та аспіранти! 
 
Для вашої зручності ми надаємо для завантаження шаблони основних аплікаційних документів для програми Еразмус+: 
 
Бажаємо успіхів!

Корейський науково-технічний інститут (Daegu Gyeongbuk Institute of Science and Technology (DGIST)) надає стипендії на навчання в магістратурі та аспірантурі.

Детальна інформація знаходиться в інформаційному бюлетені та на сайті http://admission.dgist.ac.kr/site/dgist_admission/menu/431.do

Довідково: DGIST було засновано Урядом Республіки Корея в 2004 році як університет, орієнтований на дослідницьку діяльність. На сьогодні він є престижним ВНЗ з високотехнологічною навчальною базою.


Уряд Республіки Казахстан в рамках Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє в 2017-2018 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян України у вищих навчальних закладах Республіки Казахстан за програмами бакалаврату – 30, магістратури – 10. Вибір навчального закладу і спеціальності залишаються за кандидатами.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно подати такі документи:

Анкета встановленого зразка, заповнена друкованими літерами з фотографією, прикріпленою у правому верхньому кутку анкети (російською мовою);

- Копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок (балів); учням шкіл подати довідку про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя, студентам, які не отримали дипломи про освіту, подати довідку з навчального закладу разом із випискою із залікової книжки та копію шкільного атестата з додатком (документ про освіту бажано перекласти російською мовою, завірення нотаріусом не вимагається);

- Медична довідка, видана офіційним органом охорони здоров’я країни проживання особи, яка виїздить на навчання за кордон;

- Медична довідка про відсутність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекція) і захворювання СНІД, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;

- Мотиваційний лист (українською мовою);

- Копії сторінок українського та закордонного паспорта кандидата.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,

Примітка: Стипендії на навчання в Казахстані 2017.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Казахстані 2017».

Термін подачі документів – 20 травня 2017 року.


Уряд Словацької Республіки в межах офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) надає стипендії громадянам України на навчання в 2017/2018 академічному році у вищих навчальних закладах Словаччини.

Заявки на отримання стипендії подаються в електронній формі. Для подання електронної заявки аплікант повинен зареєструвати на веб-порталі  https://www.vladnestipendia.sk/, де розміщена інструкція щодо заповнення та подання заявки та уся необхідна інформація. У разі потреби апліканти і користувачі порталу можуть отримати технічну підтримку за тел.: +421 907 551 404, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Звертаємо вашу увагу, що Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки у електронному та паперовому форматі.

Паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію словацькій стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,

«Стипендії від Уряду Словацької Республіки в рамках ODA».

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Також скановані варіанти документів просимо надіслати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , зазначивши в темі листа «Стипендії Уряду Словацької Республіки 2017 в рамках ODA».

Останній термін подачі електронних заявок в режимі он-лайн на словацькому сайті та надсилання паперових копій Міністерству освіти і науки України – 30 травня 2017 року.

Умовою отримання стипендії Уряду Словацької Республіки є володіння словацькою мовою на необхідному рівні та прийняття на навчання за обраною навчальною програмою до публічного ВНЗ в Словацькій Республіці.

З метою вивчення словацької мови апліканти на отримання стипендії Уряду Словацької Республіки мають можливість пройти інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів. Для осіб, які пройшли конкурсний відбір, курс є безкоштовним. Організовує його Відділення мовної та фахової підготовки Центру подальшої освіти Братиславського Університету ім. Коменського з 01.09.2017 до 30.06.2018. Детальна інформація про інтенсивний курс знаходиться на сайті: http://www.cdv.uniba.sk/

Особа, яка пройшла відбір, після прибуття на навчання до Словаччини повинна пред'явити Департаменту міжнародного співробітництва та європейських справ Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки оригінали надісланих електронною поштою документів. Звертаємо увагу, що без пред'явлення оригіналів документів є неможливою виплата стипендії.

Інформація про кількість стипендіальних місць для України, перелік пріоритетних спеціальностей та фінансові умови знаходиться в інформаційному бюлетені.


 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) в Університеті Обуда (Угорщина) для аспірантів

Спеціальності: фізика

Deadline: 12 квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV у форматі EUROPASS >;
 2. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
 3. Сертифікат про знання англійськоїмови;
 4. Копію диплома магістра ;
 5. Лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
 6. Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/T8Wsax3G6R2MxicF2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Obuda2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Obuda2017_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатору співпраці проф. Дмитруку І.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

**Дата співбесіди буде оголошена окремо. *Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту


 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у І семестрі 2017-2018 н. р (5 місяців) в Гранадському університеті (Іспанія) для бакалаврів та аспірантів (основна умова знання іспанської мови (B1)

Спеціальності: філологія, міжнародні відносини
Deadline: 17 квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи іспанською мовою:

 1. CV у форматі EUROPASS >;
 2. Мотиваційний лист;
 3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
 4. Витяг з залікової книжки;
 5. Сертифікат про знання іспанської мови;
 6. Копію диплома бакалавра/магістра (для аспірантів);
 7. Для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
 8. Обов’язкого заповнити онлайн-форму 

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Granada2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказати - Granada2017_Ivanov на адресу координатора співпраці проф. Артемовій Л.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Офіційні сертифікати про рівень знання іспанської мови, які визнає Гранадський університет

- BUSINESS LANGUAGE TESTING SERVICE (BULATS)
- DIPLOMA DE ESPAÑOL COMO LENGUA EXTRANJERA (DELE)
- THE EUROPEAN LANGUAGE CERTIFICATES (TELC)

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для викладачів КНУ імені Тараса Шевченка для викладання у Гранадському університеті (Іспанія)

Спеціальності: філологія

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту:
19 квітня 2017 року

Порядок подачі документів: 
1. Europass CV (обов"язково зазначити участь у академічній мобільності за 2015/2017);
2. План роботи Erasmus+ Staff mobility form Teaching (з розгонутим планом лекцій, підписаний аплікантом та завізований заступником директора/декана з міжнародних справ);
3. Копію закордонного паспорту;
4. Мотиваційний лист;
5. Список друкованих праць (статті у фахових виданнях, посібники і підручники) *не перекладати;
6. Попередній лист-підтвердження про прийом з кафедри.
Документи мають бути надіслані одним файлом формату PDF (Ivanov_Granada2017) на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора співпраці доц. Артемовій Л.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа вказати - Ivanov_Granada2017.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Остаточне рішення про відбір кандидатури лишається за програмним університетом


 

Конкурс для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2017/2018 для студентів 2-3-4 курсу бакалаврату КНУ імені Тараса Шевченка

Дейдлайн: 10 квітня 2017 р.

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2017-2018 н. р (4 місяці в Університеті "Хаджетепе" (Туреччина)
Спеціальності : турецька мова, тюркські мови, тюркські діалекти

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV / резюме в форматі EUROPASS >
 2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
 3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання турецької або англійської мов;
 4. Заповнений Learning Agreement (Table A, B);
 5. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).
 6. Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри) 
 7. Обов”язково заповнити анкету 

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Hacetepe2017 та прізвище претендента (Hacetepe2017_Ivanova), та бути надісланий а електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора програми Покровській Ірині Леонідівні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
У темі листа вказати: Hacetepe2017_Ivanova

Deadline: 10 квітня 2017 р.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 євро, термін програми - 4 місяці


 

Конкурс для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату КНУ імені Тараса Шевченка

Дейдлайн: 10 квітня 2017 р.

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у   2016-2017 н. р   (4 місяці в Університеті "Анадолу" (Туреччина)

Спеціальності : економіка, тюркологія, туризм.

Претенденти на стипендію  мають подати наступні документи  англійською мовою:

 1. CV  / резюме в форматі EUROPASS  >
 2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
 3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання турецької або англійської мов
 4. Заповнений Learning Agreement (Table A, B)
 5. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).
 6. Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри)
 7. Обов”язково заповнити  анкету  https://goo.gl/forms/V0sKN3jE45nzJwGt2

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний  в один файл (формат pdf), назва якого має містити ANADOLU2017 та прізвище претендента (Anadolu2017_Ivanova),  та бути надісланий а електронну адресу  Відділу міжнародного співробітництва   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   та координатора програми Покровській Ірині Леонідівні   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  .

У темі листа вказати:  Anadolu2017_Ivanova

Deadline:  10 квітня 2017 р.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі

**Дата співбесіди буде оголошена окремо

*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 євро, термін програми - 4 місяці


 

Уряд Республіки Індонезія оголошує стипендію на навчання на магістерській програмі Kemitraan Negara Berkembang(KNB) у 2017 році. 

Основні напрямки програми:

 1. Гуманітарні науки
 2. Технічні науки
 3. Інженерні спеціальності
 4. Соціальні науки
 5. Освіта

Стипендія покриває витрати на проживання, дослідницьку роботу, переліт, мовні курси з вивчення індонезійської мови перед початком навчання.

Умови участі:

 • максимальний вік учасників – 35 років;
 • заповнена аплікаційна форма;
 • рівень освіти – бакалавр(заявки учасників з освітнім рівнем магістра не будуть розглядатися);
 • результати іспиту TOEFL.

Навчальний процес відбувається індонезійською мовою.

Останній термін подання заявок на отримання стипендій – 30 квітня 2017 року.

Результати відбору будуть оголошені на початку червня.

Початок навчального процесу – 30 серпня.


 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) в Університеті Обуда (Угорщина) для  аспірантів

Спеціальності: фізика 

Deadline: 9 квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV у форматі EUROPASS >;
 2. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
 3. Сертифікат про знання англійськоїмови;
 4. Копію диплома магістра ;
 5. Лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
 6. Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/T8Wsax3G6R2MxicF2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Obuda2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Obuda2017_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва  
erasmusandprojects@gmail.com  та координатору співпраці Дмитруку Ігору  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

**Дата співбесіди буде оголошена окремо. *Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. 

***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) в Болонському  університеті (Італія) для  магістрів та аспірантів.

Спеціальності: усі (крім медицини)

Deadline: 9 квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV у форматі EUROPASS >;
 2. Мотиваційний лист;
 3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
 4. Заповнений Learning Agreement (table AB)
 5. Витяг з залікової книжки;
 6. Сертифікат про знання англійської/італійської мови;
 7. Копію диплома бакалавра/магістра (для магістрів та аспірантів);
 8. Для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
 9. Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/Qbu6aJA7nsIFeWpQ2 

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Bologna2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказати - Bologna2017_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва  
erasmusandprojects@gmail.com

 *Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. 

**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) в Університеті Турку (Фінляндія) для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Спеціальності: усі 

Deadline: 9квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV у форматі EUROPASS >;
 2. Мотиваційний лист;
 3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
 4. Заповнений Learning Agreement (table AB)
 5. Витяг з залікової книжки;
 6. Сертифікат про знання англійськоїмови;
 7. Копію диплома бакалавра/магістра (для магістрів та аспірантів);
 8. Для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
 9. Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/TObdJ4uxDBpPsrKg2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Turku2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Turku2017_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва  
erasmusandprojects@gmail.com

 *Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. 

**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

 

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для викладачів КНУ імені Тараса Шевченка для викладання/стажування в Загребському університеті (Республіка Хорватія)

Спеціальності

Викладання: філологія (кроатистистика), політологія, журналістика, бізнес та адміністрування, право, філософія та етика, історія та археологія.

Стажування: інформаційні технології, хімія 

Строки: академічний рік 2017/2018, 5 робочих днів (+2 дні на дорогу), 8 годин викладання.  

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 9 квітня 2017 року


Порядок подачі документів: 
1. Europass CV ;

2. План роботи Erasmus+ Staff mobility form Teaching/Training (підписаний аплікантом та завізований заступником директора/декана з міжнародних справ);
2.Сертифікат про знання (англійської/хорватської) мови;

3. Копію закордонного паспорту;

4. Pre-Acceptance Letter від відповідної кафедри (не обов"язково, але надає перевагу);
3. У довільній формі Report on International Activities 2016;
5. Заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/WgOyf2c8o3HaHfRs2

Документи мають бути надіслані одним файлом формату PDF (Ivanov_Zagreb2017) на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та координатора співпраці доц. О.І. Дзюбі-Погребняк (Кафедра слов"янської філології). У темі листа вказати - Ivanov_Zagreb2017. 

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі

**Остаточне рішення про відбір кандидатури лишається за програмним університетом


 

Еразмус+: Загребський університет 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2017-2018 н. р (5 місяців) у Загребському Університеті (Республіка Хорватія) для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Спеціальності: філологія (кроатистистика), політологія, журналістика, бізнес та адміністрування, право, інформаційні технології, радіоелектроніка

Deadline: 4 квітня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

 1. CV у форматі EUROPASS >;
 2. Мотиваційний лист;
 3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника
 4. Заповнений Learning Agreement (table AB)
 5. Витяг з залікової книжки;
 6. Сертифікат про знання англійської/хорватської мови;
 7. Копію диплома бакалавра/магістра (для магістрів та аспірантів);
 8. Для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження, план дослідження;
 9. Обов’язкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/30ZCUUIbC0zU4l802

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Zagreb2017_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Zagreb2016_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва  
erasmusandprojects@gmail.com та координатора проекту доц. О.І. Дзюбі-Погребняк  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Зверніть увагу на перелік курсів англійською мовою https://www.fpzg.unizg.hr/en/cooperation/courses

 *Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. 

**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Universite Du Maine, Le Mans / (Університет Ле Ман, м. Ле-Ман, Франція)

Оголошується конкурс для магістрів 1 курсу хімічного, фізичного, механіко-математичного, економічного факультетів та Інституту філології!

Deadline подачі документів: 20 березня 2017 року.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи французькою мовою:

1.CV
2.Мотиваційний лист (letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ (Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання французької (для студентів) чи англійської мови. (Увага: читання лекцій для студентів та магістрів проходить французькою мові)
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – лише для студентів-магістрів.
5.Рекомендаційний лист (для студентів від викладача або завідувача кафедрою).
6.Заповнити он-лайн форму за посиланням 

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити назву університету Du Maine та прізвище претендента (DuMaine2017_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу координатору проекту професора хімічного факультету Войтенко Зої Всеволодівні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . (заступник декана з міжнародного співробітництва), та Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту.


 

Пропозиція для викладачів від університету Ататюрк!
1) МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ, ІНСТИТУТУ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ФАКУЛЬТЕТУ КОМПЮТЕРНИХ НАУК, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІ - МОЖНА ПОЇХАТИ ДО УНІВЕРСИТЕТУ "АТАТЮРК"
 
2) ФІЗИЧНОГО ТА РАДІОФІЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТІВ, ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ (ТІЛЬКИ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ОСКІЛЬКИ СТУДЕНТИ ОБОВЯЗКОВО МАЮТЬ ВОЛОДІТИ ТУРЕЦЬКОЮ МОВОЮ ДЛЯ УЧАСТІ У ЦІЙ ПРОГРАМІ, А ТАМ ТАКИХ ГРУП НЕМАЄ, НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО)
 
Умови: термін стажування 14-89 днів. 
УМОВИ: Компенсацію за дорогу повністю сплачує приймаюча сторона (у випадку, якщо ця сума не перевищує 2250 турецьих лір), а також викладач отримує добові у розмірі 50 турецьких лір.
 
Для участі у програмі НЕОБХІДНО зареєструватись за посиланням  http://mevlana.atauni.edu.tr/Gelen_Ogretim_Elemani/OgretimElemaniKayit.aspx  
до 2.03.2017 та повідомити про це координатора проекту доц. Покровську І.Л. на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Пропозиція від Мерсінського університету для викладачів, які володіють турецькою/англійською мовою і для студентів, які володіють турецькою мовою (для викладачів - оплачується дорога і 50 лір добові 14-89 днів (за бажанням), для студентів - 1200 лір стипендія на місяць - для студентів 1 семестр стажування). 
Напрями - БІОЛОГІЯ І МАТЕМАТИКА
 
Student Mobility:

Required Forms: 

Staff Mobility:

Required Forms:

Документи мають бути підписані та відскановані,зібрані в один файл формату PDF під назвою Ivanov_MEVLANA2017 та надіслані координатору проекту доц. Покровській І.Л.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 8 березня  2017р. включно.


 

 

Увага! Продовжена дата подачі документів! 
Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для бакалаврів (2-3 курс), магістрів (1 року навчання) та аспірантів для навчання у І-ому семестрі 2017/2018 н.р. в Університеті Арістотеля у Салоніках (Греція)

deadline: 27.02.2017
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation),
3.Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B2 level English Language Certificate),
4.Витяг із залікової книжки
5.Рекомендаційний лист (для аспірантів від наукового керівника)
6. Заповний Erasmus+ Learning Agreement Table A and B (draft) 
http://ec.europa.eu/dgs/education_culture/repository/education/opportunities/higher-education/doc/learning-studies_en.pdf 
7.Обов’язково заповнити он-лайн анкету https://goo.gl/forms/TdMQsq7TR24gkiE63

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Aristotle_2017 та прізвище претендента (Aristotle2017_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва: erasmusandprojects@gmail.com

Посилання на study guide http://qa.auth.gr/en/studyguide

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі 
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Передбачена виплата стипендії та дорожнього гранту
****Право остаточного вибору предендентів залишається за університетом-партнером.


Оголошується конкурс для студентів, аспірантів та викладачів (біологів) за програмою MEVLANA!

Дедлайн подачі документів: 24 лютого 2017 року.

Для студентів:
The requested documents for students:
1. Candidate Student Application Form
2. Language Certificate(Turkish or English)
3. Transcript shows the Grand Point Average (GPA)
4. Learning Protocol (here you may find the course list )
(Bachelor Students: at least 2.50/4.00
(Master and PhD Students: at least 3.00/4.00

 

Для викладачів:

The requested documents for staff :
1. Academic portfolio which includes: CV, list of publications, projects that he/she joined, continuing Works, lectures, seminars, projects, plans about the intended teaching program in the host institution.

2. Academic Staff Application Form

(нужно подгрузить файл из приложенных)

3. Language Certificate

** Staff mobility must be between 14-89 days

Документи мають бути підписані та відскановані,зібрані в один файл формату PDF під назвою Ivanov_MEVLANA2017 та надіслані координатору проекту доц. Покровській І.Л. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 24 лютого 2017р. включно.


 

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для бакалаврів (2-3 курс), магістрів (1 року навчання) та аспірантів для навчання у І-ому семестрі 2017/2018 н.р. в Університеті Арістотеля у Салоніках (Греція)

deadline: 22.02.2017
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS > 
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation),
3.Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B2 level English Language Certificate),
4.Витяг із залікової книжки

5.Рекомендаційний лист (для аспірантів від наукового керівника)

6. Заповний Erasmus+ Learning Agreement Table A and B (draft)
7. Обов’язково заповнити он-лайн анкету 
Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Aristotle_2017 та прізвище претендента (Aristotle2017_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Посилання на study guide

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Передбачена виплата стипендії та дорожнього гранту
****Право остаточного вибору предендентів залишається за університетом-партнером.


 

 

 

 

 

Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для викладачів та співробітників КНУ імені Тараса Шевченка для стажування в Університеті Кадісу (Іспанія)

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 29 листопада 2016 року.

Детальна інформація про програму та необхідний пакет конкурсних документів Ви знайдете за посиланнями:
Для викладачів 
Для співробітників

Усіх претендентів ми просимо обов’язково заповнити он-лайн анкету

Пакет має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Cadiz2016 та прізвище претендента (Cadiz2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора проекту Верби Г.Г. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

Конкурс Еразмус +кредитна мобільність для навчання в Middle East Technical University (METU) (Orta Dogu Teknik Universitesi (ODTU) / Середньосхідний технічний університет, м. Анкара, Туреччина)

2016-2017 Spring semesters 

До уваги бакалаврів 2-3го років навчання, магістрів 1го року навчання та аспірантів!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання (5 місяців/семестр) в університеті партнері за всіма спеціальностями. Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту Еразмус+ КА1.

Квота: 5 місць.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою (якщо є варіант турецькою, то можливо додати):

1) CV в форматі EUROPAS

2) Statement of purpose (для студентів)

GRADUATE LEVEL STUDENTS:

Please note that we can accept graduate (MS & PhD) students only for taking courses, not to conduct research.

3) English proficiency document та Сертифікат (TOEFL/IELTS score) або інший документ про рівень знання англійської не нижче рівня В1 (якщо аплікат знає турецьку, то надати відповідне підтвердження, це буде перевагою при відборі)

4) Transcript of records - Витяг із залікової книжки (перекладений і завірений)

5) 1 letter of reference - Рекомендаційний лист (для студентів від завідувача кафедри, для аспіранта – від наукового керівника).

6) Copy of passport / national ID card (1ша сторінка закордонного паспорту)

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву має містити METU2017 та прізвище претендента (напр., METU2017_Petrenko.*). Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 10 грудня 2016 року!

Адреси для відправлення Пакету:

Відділ міжнародного співробітництва: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор проекту (доц. Харламова Ганна О.): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 10 ГРУДНЯ 2016 року!!

Комісія по відбору номінантів приймає рішення  ДО 13го ГРУДНЯ 2016 року.

До 16 ГРУДНЯ 2016 відібрані номінанти мають заповнити он-лайн форми на сайті МЕТУ (детальні інструкції надані будуть пізніше).

Більше інформації про турецький ВНЗ тут: http://www.metu.edu.tr/faculties-institutes-schools

* attached the METU Fact Sheet and "Erasmus+ ICM Quick Reference Guide" for your reference

Навчання в МЕТУ проходить ВИКЛЮЧНО англійською мовою для ВСІХ студентів ВНЗ!!!

OUR UNIVERSITY SUPPORTS THE EU COMMISSION'S PRINCIPLE THAT AS THE HIGHER EDUCATION INSTITUTION LOCATED IN A PARTNER COUNTRY WE HAVE AGREED TO APPLY A SELECTION PROCESS THAT IS FAIR, TRANSPARENT AND DOCUMENTED, ENSURING EQUAL OPPORTUNITIES TO PARTICIPANTS ELIGIBLE FOR MOBILITY.


Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для бакалаврів (3 курс) та магістрів (1 року навчання) хімічного факультету для навчання у ІІ-ому семестрі 2016/2017 н.р. в Університеті імені Казимира Полавського, м. Радом, Польща.

Deadline: 7 грудня 2016 р.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation),
3.Витяг із залікової книжки,
4.Рекомендаційний лист (для студентів - від викладача)
5. Копію першої сторінки закордонного паспорту.
6. Обов’язково заповнити он-лайн анкетy
Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Radom 2016 та прізвище претендента (Radom 2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора проекту проф. Колендо О.Ю. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Deadline: 7 грудня 2016 р.
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

Результати конкурсного відбору до Університету Киркларелі!


За результатами роботи відбіркової комісії і, зокрема, на підставі проведеної співбесіди 24 листопада 2016р., комісія визначила cписок номінованих студентів:
KU/KIR/01
KU/KIR/02
KU/KIR/06

Вітаємо тих, хто отримав чудову можливість навчатись в Університету Киркларелі і бажаємо великих успіхів претендентам на стипендії за іншими конкурсами!

Результати конкурсного відбору до Анатолійського Університету !


За результатами роботи відбіркової комісії і, зокрема, на підставі проведеної співбесіди 24 листопада 2016р., комісія визначила список номінованих студентів:
KU/А/01
KU/А/03
KU/А/07

Вітаємо тих, хто отримав чудову можливість навчатись в Анатолійському Університеті і бажаємо великих успіхів претендентам на стипендії за іншими конкурсами!


 

Результати конкурсного відбору до Університету Валенсії

За результатами роботи відбіркової комісії і, зокрема, на підставі проведених співбесід 9 та 11 листопада 2016р., комісія визначила наступні рейтингові списки:


І група номіновані на отримання стипендії на навчання в Університеті Валенсії:
1.KU/VAL/16
2. KU/VAL/62
3. KU/VAL/42
ІІ група рекомендовані до резервного списку на отримання стипендії: 
1. KU/VAL/41
2. KU/VAL/40
3. KU/VAL24
ІІІ група складається з тих учасників конкурсу, які не потрапили до І та ІІ групи ,відповідно.


Вітаємо тих, хто отримав чудову можливість навчатись в Університеті Валенсії і бажаємо великих успіхів претендентам на стипендії за іншими конкурсами!


Результати конкурсного відбору до Університету Хоенхайм

Шановні студенти!

За результатами роботи відбіркової комісії у складі:

1. Андрій Кравченко Начальник відділу міжнародного спіровбітництва КНУ імені Тараса Шевченка
2. Світлана Білоус Координатор програми Еразмус+ у КНУ імені Тараса Шевчекна 
3. Ольга Антонова Провідний спеціаліст Відділу міжнародного співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка
4. Катерина Білик Відповідальна за міжнародні зв"язки Кафедри германської філології та перекладу Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка

і, зокрема, на підставі проведеної співбесіди 3 листопада 2016р., комісія визначила наступні рейтингові списки:

І група номіновані на отримання стипендії на навчання в Університеті Хоенхайм:

1.KU/HH/03

ІІ група рекомендовані до резервного списку на отримання стипендії: 
1. KU/HH/04

2. KU/HH/01

3. KU/HH/08
ІІІ група складається з тих учасників конкурсу, які не потрапили до І та ІІ групи ,
відповідно:

KU/HH/02, KU/HH/05, KU/HH/06, KU/HH/07  

Вітаємо тих, хто отримав чудову можливість навчатись в Університеті Хоенхайм і бажаємо великих успіхів претендентам на стипендії за іншими конкурсами!


 

Результати конкурсного відбору до Констанцького Університету

Шановні студенти!

За результатами роботи відбіркової комісії у складі:

1. Андрій Кравченко Начальник відділу міжнародного спіровбітництва КНУ імені Тараса Шевченка
2. Світлана Білоус Координатор програми Еразмус+ у КНУ імені Тараса Шевчекна 
3. доц. Олександр Іванов Координатор програми Еразмус+ з Констанцьким Університетом КНУ імені Тараса Шевченка
4. проф. Олексій Колежук Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка
5. Ольга Антонова Провідний спеціаліст Відділу міжнародного співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка
6.Катерина Білик Відповідальна за міжнародні зв"язки Кафедри германської філології та перекладу Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка

і, зокрема, на підставі проведених співбесід 20, 21 та 27 жовтня 2016р., комісія визначила наступні рейтингові списки:

І група номіновані на отримання стипендії на навчання в Констанцькому Університеті:

1. KU/16/35
2. KU/16/19
3. KU/16/27
4. KU/16/30
5. KU/16/01
6. KU/16/40
7. KU/16/51
8. KU/16/43
9. KU/16/28
10. KU/16/32
11. KU/16/18

ІІ група рекомендовані до резервного списку на отримання стипендії: 
1. KU/16/46
2. KU/16/47
3. KU/16/10
4. KU/16/38
5. KU/16/09
6. KU/16/16
7. KU/16/45
8. KU/16/04
9. KU/16/14
10. KU/16/26
11. KU/16/23
12. KU/16/12
13. KU/16/25
14. KU/16/24
15. KU/16/41


ІІІ група складається з тих учасників конкурсу, які не потрапили до І та ІІ групи ,
відповідно:

KU/16/02, KU/16/03, KU/16/05, KU/16/06, KU/16/07, KU/16/08, KU/16/11, KU/16/13, KU/16/15, KU/16/17, KU/16/20, KU/16/21, KU/16/22, KU/16/29, KU/16/31, KU/16/33, KU/16/34, KU/16/36, KU/16/37, KU/16/39, KU/16/42, KU/16/44, KU/16/48, KU/16/49, KU/16/50, KU/16/52

Вітаємо тих, хто отримав чудову можливість навчатись у Констацькому Університеті і бажаємо великих успіхів претендентам на стипендії за іншими конкурсами!


Оголошується конкурс на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для магістрів (1 року навчання) та аспірантів механіко-математичного та географічного факультетів для навчання у ІІ-ому семестрі 2016/2017 н.р. в Університеті імені Лоранда Етвеша, м. Будапешт, Угорщина.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation),
3.Сертифікат чи інший документ про рівень володіння англійської мови (не нижче рівня B2 level English Language Certificate),
4.Витяг із залікової книжки,
5.Рекомендаційний лист (для студентів - від викладача (ів), для аспірантів - від наукового керівника),
6.копію першої сторінки закордонного паспорту,
7.попередній план навчання в університеті-партнері (перелік курсів дивіться ) або план дослідження для аспірантів.
8.для аспірантів – лист підтримки з приймаючого університету від уповноваженого представники (професор, завідувач кафедри), який готовий прийняти заявника для проведення наукового дослідження.
9. Обов’язково заповнити он-лайн анкету

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити A Eötvös Loránd 20162016 та прізвище претендента (Eötvös Loránd 2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Конкурс для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату КНУ імені Тараса Шевченка
Дейдлайн: 21 листопада 2016р.
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (4 місяці 6 днів) в Анатолійському Університеті (Туреччина)
Спеціальності : економіка, тюркологія, туристичний менеджмент
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання турецької або англійської мови,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).
5.Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри)
6. Обов”язково заповнити анкету
Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Anadolu2016 та прізвище претендента (Anadolu2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора програми Покровській Ірині Леонідівні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
У темі листа вказати: Anadolu2016_Ivanova
Deadline:
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 євро, термін програми - 4 місяці і 6 днів.


 

Конкурс для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату КНУ імені Тараса Шевченка
Туреччина Університет Киркларелі
Дейдлайн: 21 листопада 2016р.
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (4 місяці 6 днів) в Університеті "Киркларелі" (Туреччина)
Спеціальності : економіка, тюркологія, бізнес-адміністрування.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання турецької або англійської мов,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).
5.Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри)
6. Обов”язково заповнити анкету 
Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Kirklareli2016 та прізвище претендента (Kirlareli2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора програми Покровській Ірині Леонідівні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
У темі листа вказати: Kirlareli2016_Ivanova
Deadline: 21 листопада 2016р.
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі
**Дата співбесіди буде оголошена окремо
*** Розмір стипендії становить 800 євро, передбачена виплата дорожнього гранту у розмірі 275 євро, термін програми - 4 місяці і 6 днів.


 До уваги магістрів 1-го року навчання спеціальностей МАТЕМАТИКА ТА СТАТИСТИКА і ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2016-2017 н. р (6 місяців) в Університеті Л'Акуіла (Італія)
Deadline подачі документів: 9 листопада 2016 року
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською/італійською мовою:
1. CV у форматі EUROPASS >;
2. Мотиваційний лист;
3. Копію диплома бакалавра;
4. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри;
5. Сертифікат про знання англійської/італійської мови;
6. Копію закордонного паспорту
7. Обовязкого заповнити онлайн-форму  
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента:L'Aquila2016_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати -L'Aquila 2016_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Deadline подачі документів: 9 листопада 2016 року
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

До уваги магістрів 1-го року навчання спеціальностей ПОЛІТОЛОГІЯ та ЖУРНАЛІСТИКА !
Оголошується додатковий конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання у 2016-2017 н. р (6 місяців) в Загребському Університеті (Республіка Хорватія)

Deadline: 10 листопада 2016 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. CV у форматі EUROPASS >;
2. Мотиваційний лист;
3. Копію диплома бакалавра;
4. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри;
5. Сертифікат про знання англійської мови;
6. Копію закордонного паспорту
7. Обовязкого заповнити онлайн-форму https://goo.gl/forms/lPjM3HABoe6l0XUy1
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Zagreb2016_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Zagreb2016_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Зверніть увагу на перелік курсів англійською мовою https://www.fpzg.unizg.hr/en/cooperation/courses

Deadline: 10 листопада 2016 року
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. 
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


 

 

Німеччина Університет Хоенхайм // University of Hohenheim м. Штутгарт

Конкурси для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату, 1 курсу магістратури КНУ імені Тараса Шевченка

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (6 місяців для студентів) в Університеті Хоенхайм (м. Штутгарт, Німеччина).
Спеціальності: економіка, бізнес та адміністрування, біологія, природничі науки.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської/німецької мови,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – для студентів-бакалаврів, копія диплому для студентів-магістрів.
5.Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри).
6.Обов’язково заповнити онлайн анкету https://goo.gl/forms/KesIfG3cuBlsNEDQ2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити назву університету та прізвище претендента (Hohenheim2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Deadline: 26 жовтня 2016 року.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро; передбачена виплата дорожнього гранту.


До уваги студентів-магістрів 1 року навчання!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у весняному семестрі (березень-серпень 2017) в університеті-партнері міста Страсбург (Université de Strasbourg, Institut des Traducteurs, d’Interprètes et de Relations Internationales, Франція) за спеціальністю переклад.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською чи французькою мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS
2. Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3. Сертифікат чи інший документ ( Приклад шаблону внутрішнього мовного сертифікату) про рівень знання французької чи англійської мови (не нижче рівня B1)
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений)
5. Рекомендаційний лист від викладача (ів) або завідувача кафедрою.
6. Copy of passport / national ID card (1-ша сторінка закордонного паспорту)
7. Обов’язково заповнити онлайн-форму за посиланням.

Пакет документів в електронному вигляді має бути записаний в один файл (формат pdf), назва якого має містити назву університету та прізвище претендента (ITIRI-2017_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та координатора проекту від Інституту Філології КНУ асист. Зубцової С.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Інститут Філології, кафедра теорії та практики перекладу з романських мов ім. Миколи Зерова) тел. кафедри 044 239 34 09

У полі subject обов’язково вказати тему та прізвище претендента –
ITIRI-2017_Candidate's_surname

Більш детально про університет можна ознайомитись за посиланням

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 22 жовтня 2016 року.
За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у відділ міжнародного співробітництва (кім. 267).
Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті відділу міжнародного співробітництва: 
Відбір кандидатів проходитиме за конкурсом.
Дата співбесіди буде оголошена після 22 жовтня 2016.


 

Іспанія Університет Валенсії м. Валенсія

Конкурси для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів 2-3 курсу бакалаврату, 1 курсу магістратури та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (6 місяців для студентів) в Університеті Валенсії (м. Валенсія, Іспанія).
Спеціальності: УСІ (перелік курсів та мову навчання дивіться на сайті)
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS > 
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання іспанської/англійської мови,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – для студентів-бакалаврів, копія диплому для студентів-магістрів та аспірантів,
5.Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри, для аспірантів - від наукового керівника).
6.Обов’язково заповнити онлайн анкету

Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити назву університету та прізвище претендента (Valencia2016_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Deadline: 4 листопада 2016 року.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
**Дата співбесіди буде оголошена окремо.
***Розмір стипендії для навчання в Університеті м. Валенсії становить 800 євро/місяць; передбачено виплата дорожнього гранту.


Іспанія Університет м. Кадіс

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р. в Університеті м. Кадіс, Іспанія, для студентів 2-3 курсу бакалаврату, 1 курсу магістратури та аспірантури КНУ імені Тараса Шевченка.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи у електронному вигляді:
1.Аплікаційну заявку (Завантажити документ
2.Угоду про навчання/мобільність (Завантажити документ
3.Копія закордонного паспорту.
4.Сертифікат про рівень знання іспанської чи англійської мови,
5.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – для студентів-бакалаврів, копія диплому для студентів-магістрів та аспірантів,
6.Мотиваційний лист – для бакалаврів та магістрів
7.План дослідження на 3 сторінки та мотиваційний лист – для аспірантів.
8.Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри, для аспірантів від наукового керівника)

Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf) та надісланий до 25 жовтня 2016 року на електронну пошту координатору проекту Галині Георгіївні Вербі ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) з копією на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

До уваги аплікантів на конкурс Університету м. Кадіс!
Для заповнення Learning Agreement просимо користуватись лінками, що наведені нижче:
Información sobre el contenido de las asignaturas y los créditos ECTS:
Grado
Master
Doctorado

Остаточне рішення про відбір студентів за програмою Еразмус+ закріплене за університетом-партнером.Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 25 жовтня 2016 року.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
Дата співбесіди буде оголошена окремо.

* Розмір стипендії Європейського Союзу для Іспанії становить 800 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту.


Конкурс Еразмус Плюс Глобал: кредитна мобільність в Yrkeshögskolan Novia / Novia University of Applied Sciences / Новіа Університет, Фінляндія: кінцевий термін подачі документів: 1 жовтня 2016 року (до 18.00).


До уваги студентів 2-4 курсів ОКР «Бакалавр» факультету психології!
Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + Глобал в університеті-партнері – Новіа університет прикладних наук, м. Вааса, Фінляндія / Novia University of Applied Sciences, Finland для навчання за бакалаврською програмою з соціальної роботи у ІІ семестрі 2016-17 н.р. Планується надання 6 стипендій переможцям відбіркового конкурсу. Остаточне рішення про надання стипендій приймається фінською стороною після додаткової Skype співбесіди з рекомендованими студентами.
Початок навчання у Фінляндії – 1 лютого 2017 року.
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. CV
2. Мотиваційний лист, 1 стор. (Motivation Letter)
3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (не нижче В2)
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений)
5. Копію 1-ї сторінки закордонного паспорту

Пакет документів у паперовому та електронному вигляді (одним файлом у форматі PDF усі документи у вказаному вище порядку) має бути подано координатору проекту – заступнику декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доценту Пащенко Світлані Юріївні:
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
моб. 067 5919534 або 095 0597925
адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.
При надсиланні електронних документів в копію ставити співробітників Відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка (Оксана Данильченко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
Кінцевий термін подачі документів: 1 жовтня 2016 року (до 18.00).
Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
За більш детальною інформацією звертатися до координатора.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; заступник Голови – декан факультету психології проф. Данилюк І. В., координатор програми – заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва Пащенко С. Ю.; начальник Відділу міжнародного співробітництва Кравченко А. О., начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О.Ю.; проф. кафедри соціальної роботи факультету психології Швалб Ю. М., член Студпарламенту факультету психології, стипендіат програми Еразмус Плюс Глобал 2015/16, магістр 1-го року навчання Бєлова Дар’я.

Дата співбесіди за результатами конкурсу – 10 жовтня 2016 р. о 10.00
в каб. 222 (Відділ академічної мобільності, Червоний корпус)

Конкурси для участі в проектах кредитної мобільності Еразмус+ у 2016/2017 для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КНУ імені Тараса Шевченка

НІМЕЧЧИНА  Констанцський університет, м. Констанц

До уваги студентів бакалаврів (3 року навчання), магістрів (1 року навчання) та аспірантів! 

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання у весняному семестрі 2016 – 2017 н.р. (квітень-липень) в Констанцському університеті (Німеччина) для студентів бакалаврів (3 року навчання), магістрів (1 року навчання) та аспірантів за такими спеціальностями:
• біологія,
• економіка,
• інформатика,
• історія,
• математика
• політологія,
• психологія,
• соціологія,
• фізика,
• філологія,
• філософія,
• хімія,
• юриспруденція.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи німецькою або англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS >
2.Мотиваційний лист (Letter of motivation)
3.Сертифікат чи інший документ про рівень знання німецької чи англійської мови,
4.Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений) – для студентів-бакалаврів, копія диплому для студентів-магістрів та аспірантів,
5.Рекомендаційний лист (для студентів - від завідуючого кафедри, для аспірантів від наукового керівника).
Пакет документів в електронному вигляді має бути зархівований в один файл (формат pdf), назва якого має містити Konstanz2016 та прізвище претендента, та надсилатися на електронну адресу Відділу міжнародного співробітництва ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та координатора проекту доц. Іванова Олександра Федоровича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 17 жовтня 2016 року.
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
Дата співбесіди буде оголошена окремо.
Інформацію про Констанцський університет та підготовку аплікаційних документів дивіться у додатковому файлі FactSheet_Konstanz.

До уваги аспірантів 1-2-го років навчання Інституту філології!

Оголошується додатковий конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання та наукового дослідження у 2016-2017 н. р (6 місяців) в Гранадському університеті.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи іспанською мовою:

 1. CV / резюме
 2. Мотиваційний лист 
 3. Копію диплома магістра за спеціальністю «іспанська мова та переклад» (диплом перекладений та завірений).
 4. Довідка з відділу аспірантури (довідка перекладена та завірена)
 5. Рекомендаційний лист від наукового керівника
 6. План наукового дослідження та роботи в Гранадському університеті
 7. Копію закордонного паспорту

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву Granada2016-PhD та прізвище претендента.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати - Granada2016-doctorado-прізвище претендента)

- Координатору проекту в КНУ: доценту Артемовій Людмилі Василівні (Інститут Філології, кафедра романської філології) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- в копію ставити відділ міжнародного співробітництва КНУ: Світлана Білоус Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 30 вересня 2016 року!

Дата усної співбесіди буде оголошено окремо.

До уваги студентів ІМВ, котрі бажають взяти участь у програмі обміну з Університетом Нікосії (Кіпр) в рамках Еразмус+.
 
Основна інформація стосовно програми:
Study area: International Relations, Business Studies.
Кількість студентів: 6.
 
Тривалість навчання: 5 місяців відповідно до бюджету, але насправді семестр в Університеті Нікосії є коротшим (близько 4 місяців і 1 тиждень), тому остаточний грант, який буде отриманий студентами, буде визначатися на основі фактичної тривалості навчання.
 
Грант для кожного студента:
- Грант на транспортні витрати: 275 євро (це фіксована ставка, яка не пов'язана з фактичною ціною авіаквитка);
- Витрати на проживання: 800 євро на місяць. Сума буде перерахована на основі реальних дат семестру.
Детальна інформація: https://www.unic.ac.cy/study-us/erasmus/incoming-students

З питань подачі документів на конкурс звертатись до Групи з міжнародних зв’язків ІМВ, вул. Мельникова 36/1, кім. 261,тел.: +38 044 481 44 14, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.